Pokoje gościnne Karpatka

Lokalizacja na mapie

  • Przepraszamy!
    Oferta nieaktualna

Pokoje gościnne Karpatka znajdują się w ścisłym centrum Karpacza, przy ulicy
Adama Mickiewicza 5a/4
Szczegółowa lokalizacja na mapie Google, kliknij aby przejść do map Google.

Pokoje gościnne w Karpaczu - lokalizacja

Jak dojść z centrum do pokoi gościnnych Karpatka?

Do naszych pokoi gościnnych Karpatka prowadzi bardzo prosta droga, choć zawsze trudny jest ten pierwszy raz. Kierujemy się główną ulicą Parkową w centrum Karpacza do góry, dochodzimy do tunelu i na pierwszym skrzyżowaniu skręcamy w prawo w ulicę Konstytucji 3 Maja. Na następnym skrzyżowaniu, przy postoju taksówek, skręcamy w lewo w ulicę Mickiewicza, obok Hotelu Mieszko (zakaz ruchu dla samochodów). Idziemy pod górę parę metrów, po drodze, po lewej stronie mijamy sklep z pamiątkami, sklep z butami, bar Baca i pub Destylaty, i dochodzimy do sklepu spożywczego. Za sklepem, po skosie w lewo jest brukowana ścieżka, którą kierujemy się pod górę. Po paru metrach - po lewej - pojawia się druga ścieżka, która wiedzie wzdłuż budynku prosto pod schody naszych pokoi gościnnych. Witamy serdecznie!

Jak dojść z przystanku PKS do pokoi gościnnych Karpatka?

Jeśli przyjeżdżacie do nas autobusem PKS, to wysiądźcie na przystanku "Ośrodek zdrowia". Obok przystanku są schody w dół, po zejściu kierujemy się w prawo. Przechodzimy - po prawej - obok budynku ze sklepem z pamiątkami, za drugim budynkiem skręcamy w prawo, gdzie prowadzi brukowana ścieżka pod górę. Po paru metrach - po lewej - pojawia się druga ścieżka, która wiedzie wzdłuż budynku prosto pod schody naszych pokoi gościnnych.

Jak dojechać na parking?

Za tunelem jest parking niestrzeżony po prawej stronie. Drugi parking jest równie blisko - za tunelem skręcamy w prawo, za ostrym zakrętem w prawo, skręcamy w lewo w dół, w ulicę Nad Łomnicą, po paru metrach - po lewej - jest parking strzeżony.