Pokoje gościnne Karpatka

Zdjęcia pokoi gościnnych Karpatka w Karpaczu

  • Przepraszamy!
    Oferta nieaktualna
Karpatka pokoje gościnne w Karpaczu - pokój nr 2 widok ogólny

Pokój nr 2 widok ogólny

Na zdjęciu widać prawie kompletne wyposażenie pokoju. Na pozostałych zdjęciach można zobaczyć brakujące elementy. Pokój wraz z łazienką ma około 16 m2, najbardziej komfortowy pobyt znajdą tu pary, choć dodatkowe 2 osoby, np. dzieci będą miały wygodne miejsce do spania. W pokoju znajduje się obszerna komoda z półkami i szufladami oraz podręczny, niski stolik z szufladami. Szafa znajduje się na wprost wejścia do kuchni.

Karpatka pokoje gościnne w Karpaczu - pokój nr 2 wejście do kuchni i łazienki

Pokój nr 2 drzwi do kuchni i łazienki

Drzwi po prawej prowadzą wprost do łazienki, drzwi po lewej to wejście do kuchni, w której znajduje się też szafa. Oczywiście każde drzwi posiadają zamknięcia gwarantujące intymność pobytu. Dla wygody naszych gości zamontowaliśmy dodatkowy wieszak na ścianie, który znakomicie spełnia swoją rolę. W pokoju zagwarantowaliśmy bardzo urozmaicone oświetlenie, te górne składa się aż z trzech sekcji z ciepłymi żarówkami diodowymi i umożliwia dobranie właściwego klimatu. Dodatkowe oświetlenie znajduje się pod półką nad łożem małżeńskim.

Karpatka pokoje gościnne w Karpaczu - pokój nr 2 widok na komodę

Pokój nr 2 widok na komodę i telewizor

Nad komodą znajduje się telewizor LED, którego podstawa umożliwia obrót, tak aby można było również oglądać telewizję leżąc na łóżku. Przy ścianie znajduje się stylizowany grzejnik, który spełnia dodatkowo rolę wieszaka oraz nawilżacza powietrza. Obok grzejnika wisi słuchawka domofonu umożliwiająca komunikację z osobą będącą na zewnątrz budynku.

Karpatka pokoje gościnne w Karpaczu - pokój nr 2 wyjście na werandę

Wyjście na werandę z pokoju nr 2

Widoczna jest duża witryna wraz z drzwiami prowadzącymi wprost na werandę oraz na zewnątrz budynku. Dla zachowania intymności, na oknach zamontowane są rolety tkaninowe w kolorze żółtym. Na zdjęciu widoczna jest również dwuosobowa, rozkładana sofa oraz drewniany parapet, przy którym zainstalowane jest gniazdko elektryczne, służące do ładowania urządzeń mobilnych oraz laptopów.

Karpatka pokoje gościnne w Karpaczu - pokój nr 2 łazienka

Łazienka w pokoju nr 2

Przytulna łazienka wyposażona w prysznic, zasłaniany tkaniną; niewielką umywalkę wraz z lustrem, szklaną półką i przymocowanymi uchwytami na kubek i mydło; wiszącym sedesem z zabudowanym mechanizmem spłukującym; szafką na przybory; kilka wieszaków; grzejnik, spełniający również rolę wieszaka oraz gniazdo elektryczne załączane wyłącznikiem oświetlenia. W pomieszczeniu zastosowano podwieszane oświetlenie LED o bardzo dużej mocy oraz dodatkową lampkę nad lustrem.

Karpatka pokoje gościnne w Karpaczu - pokój nr 3 wyjście na werandę

Pokój nr 3 wyjście na werandę

Wyposażenie tego pokoju jest identyczne z nr 2, występuje jedynie niewielka różnica wielkości oraz brak dodatkowego okna, natomiast pokój jest znacznie cieplejszy ze wzgledu na brak ścian szczytowych. Otwarte drzwi prowadzą na werandę, kierując się w prawo dojdziemy do drzwi zewnętrznych. W całym obiekcie udostępniamy internet za pomocą wi-fi chroniony hasłem lub na życzenie gości, poprzez kabel.

Karpatka pokoje gościnne w Karpaczu - pokój nr 3 dwuosobowa sofa

Pokój nr 3 dwuosobowa rozkładana sofa

Duosobowa, rozkładana sofa umieszczona jest na wprost telewizora co znacznie umila wypoczynek. Rozkładanie sofy jest bardzo proste, wystarczy lekko unieść siedzisko, przesunąć do przodu, a następnie opuścić oparcie.

Karpatka pokoje gościnne w Karpaczu - pokój nr 3 wyjście do łazienki i kuchni

Pokój nr 3 wyjście do kuchni

Układ pokoi 2 i 3 jest identyczny przy zachowaniu tzw. lustrzanego odbicia czyli oznacza to, że łazienki przylegają do siebie, znacznie zmniejsza to poziom szumów dochodzących z drugiego pokoju.

Karpatka pokoje gościnne w Karpaczu - pokój nr 3 łoże małżeńskie

Pokój nr 3 łoże małżeńskie

Pokoje wyposażone są w bardzo wygodne drewniane łoża o wymiarach 140 na 200 cm. Dbamy o porządek w naszych pokojach, dlatego udostępniamy gościom odkurzacz oraz przybory do mycia podłóg. Na życzenie gości prowadzimy codzienne porządki w pokojach i na werandzie.

Karpatka pokoje gościnne w Karpaczu - pokój nr 3 łazienka

Łazienka w pokoju nr 3

Opis łazienki identyczny jak w pokoju nr 2. Należy tylko dodać, iż w każdej łazience są otwory wentylacyjne oraz po włączeniu oświetlenia uruchamia się dodatkowo wentylator wyciągowy. W każdej łazience udostępniamy płyn do mycia rąk oraz na życzenie gości ręczniki.

Karpatka pokoje gościnne w Karpaczu - kuchnia

Kuchnia w Karpatce

W kuchni znajdują się wszelkie urządzenia pomocne w przygotowaniu posiłków. Na potrzeby spożywania dań wygospodarowaliśmy miejsce na stół i cztery krzesła.

Karpatka pokoje gościnne w Karpaczu - weranda

Weranda w Karpatce

Weranda o szerokości 110 cm stanowi swoisty korytarz do poszczególnych pokoi. Weranda jest ogrzewana i posiada specjalne oświetlenie załączane automatycznie. Pośrodku zamocowana jest huśtawka dla bardzo małych dzieci oraz nierdzewna rura do podciągania. Na zdjęciu widoczne drzwi prowadzące na zewnątrz budynku. Okna skierowane są na południe, wprost na Śnieżkę.

Karpatka pokoje gościnne w Karpaczu - wejście

Wejście do pokoi gościnnych Karpatka

Aby wejść do naszych pokoi gościnnych należy pokonać cztery metalowe schodki i wybrać odpowiedni numer pokoju na domofonie. Co roku staramy się upiększać kwiatami wejście oraz okna na zewnątrz.

Karpatka pokoje gościnne w Karpaczu - widok z werandy

Widok z werandy pokoi gościnnych Karpatka

Widok z werandy jest piękny o każdej porze roku. Ten na pierwszym planie nie jest zbyt atrakcyjny, tam znajdują się garaże i liczne drewniane przybudówki, z których korzystają mieszkańcy kamienicy. Powyżej domów rozciąga się widok na Karkonosze, a dokładnie na Czarny Grzbiet oraz najwyższy szczyt w Karpaczu Śnieżkę.